%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sevadül Azam Tercümesi Kelime Anlamlı

Sevadul Azam isimli itikad kitabının tercümesidir.Bu eser,ehli sünnet itikadını beyan eden önemli açıklamaları ihtiva etmektedir

80.00

Üretici Liste Fiyatı: 125.00

  • %36

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    Aynı gün içinde kargo

  • Paylaş
Allahu teala’ya sonsuz hamd ve senalar olsun. Sevgili Peygamberi Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem’e, âl ve ashabının tamamına da salat ve selam olsun.
Elinizdeki eser, Sevadul A’zam isimli itikad kitabının tercümesidir. Bu eser, ehli sünnet itikadını beyan eden önemli açıklamaları ihtiva etmektedir; ancak eserin bir çok metni olup hepsi de değişik ibareler ve konular ihtiva etmektedir.
Biz, medreselerde en çok okutulan metni esas aldık. Diğer nüshalar ile karşılaştırıp bazı yerleri ilave edip, bazı yerleri düzelttik.
Zira bütün baskılarda meseleler altmış iki olarak yazılmıştır, ancak elde dolaşan meşhur baskıda altmış mesele mevcuttur. Başlıkların karıştırılmasından veya konuların birleştirilmesinden ortaya çıkan bu yanlışlığı düzeltmeye gayret edip meseleleri altmış iki madde halinde sıraladık.
İnşallah bu çalışmamız ilim ehli katında makbul olur ve siz talipler hakkında da istifade edilmeye layık olur.

Allahu Teala dinini yüceltmekte, ehli sünnete hizmet yolunda hepimizi muvaffak eylesin. Dostlarının bereketiyle neslimizi de bu yolda hizmetçi eylesin. Amin. Ali Kara HocaefendiSevadül Azam Tercümesi Kelime Anlamlı - İsbn: 9786059815543 - Ali Kara - KitapKalbi Yayınları
Sayfa sayısı: 336
Boyut: 17 x 24
ISBN: 9786059815543
Cilt Tipi: Ciltli (Sert Kapak)
Tercüme: Ali Kara
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 09.01.2023