Sevadül Azam Arapça

%35 İNDİRİM
13.00 TL
Üretici Liste Fiyatı 20.00₺
Aynı gün içinde kargo

Listelerine Ekle

Ebul Kasım es-Semerkandi

Ali Kara

Kitap Kalbi Yayıncılık

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 80
Boyut: 13,5 x 19,5
ISBN: 9786059815208
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 06.10.2022

Sevadül Azam Arapça AÇIKLAMASI

Bu eser, ehli sünnet itikadını beyan eden önemli açıklamaları ihtiva etmektedir; ancak eserin bir çok metni olup hepsi de değişik ibareler ve konular ihtiva etmektedir.
Biz, kitap piyasasında mevcut olan ve bazı medreselerimizde okutulan metni esas aldık. Diğer nüshalar ile karşılaştırıp bazı yerleri ilave edip, bazı yerleri düzelttik.
Zira bütün baskılarda meseleler altmış iki olarak yazılmıştır, ancak elde dolaşan meşhur baskıda altmış mesele mevcuttur. Başlıkların karıştırılma¬sından veya konuların birleş-tirilmesinden ortaya çıkan bu yanlışlığı düzelt¬meye gayret edip meseleleri altmış iki madde halinde sıraladık. İnşallah bu çalışmamız ilim ehli katında makbul olur ve siz talipler hakkında da istifade edilmeye layık olur.
Yine de beşer olduğumuz bilerek hatadan korunmuş olmadığımıza göre, sizlerin de ikaz ve tenbihlerini dikkate alacağımızı ifade etmek isteriz. Bu gibi düzeltilmesi gereken hususların yayınevimize bildirilmesini de siz kardeşle¬rimizden istirham ederiz.
Allahu Teala dinini yüceltmekte, ehli sünnete hizmet yolunda hepimizi muvaffak eylesin. Dostlarının bereketiyle neslimizi de bu yolda hizmetçi eylesin. Amin. Ali Kara Hocaefendi
Toplam 1 yorum
Furkan A. / Üyelik tarihi : 24.07.2019
Gerçekten uygun fiyat. (07.09.2019 14:18:06)
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

YAZARIN DİĞER ESERLERİ

İLGİLİ ÜRÜNLER