Nasıl Ödeme Yapabilirim?

KitapKalbi.Com'dan kredi kartı (Troy, Visa, MasterCard), banka havalesi veya posta çeki ile alışveriş yapılabilir.


KitapKalbi.Com’ da Stok Sorunu Yaşar mıyım?

KitapKalbi.Com’ stoklarında bazı ürünlerin durumuna stokları tutulmaktadır; ancak KitapKalbi.Com, sattığı ürünlerin birçok sanal alışveriş siteleri gibi tamamına stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler güncellense de sipariş verilen bazı ürünler teminci kuruluşların stoklarında tükenmiş olabilir. Böyle durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size posta ile bilgi verilir.


Puanlarımı nakit para olarak tahsil edebilir miyim?

Puanlarınız normal şartlarda nakit para olarak tahsil edilemez. Ancak satın aldığınız bir ürünü cayma hakkı veya ayıplı ürün statüsünde iadesini talep ederseniz nakit para ödemesi veya puan olarak alabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme şekli ile paranız size iade edilir.


Fiyatlara KDV Dahil mi?

Sitemizdeki tüm ürünler faturalı satışa tabi olup her ürün grubuna tanımlı olan fiyat faturada belirtilmiştir.


Ürünler nasıl yerleştiriliyor?

Web sitemize ürünler çıkış tarihlerine göre yerleştirilmektedir. Dilerseniz sıralama kısmından ürün ismine göre veya fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Sol bölümde bulunan yayınevleri veya yazarlar bölümüne tıkladığınızda ilgili yazar veya yayınevinin kitap listesini göreceksiniz. Bu liste en son çıkan kitap en başta olacak şekilde yerleştirilmiştir


Nasıl arama yapabilirim?

Arama yaparak bulmak istediğiniz ürüne daha kolay ulaşabilirsiniz. Aramayı kitap ismine, yazar ve isbn numarasına göre yapabilirsiniz. Bir ürünü ya da yazarı aramak için, ürün ya da yazarın tam ismini yazmanıza gerek yoktur. Örneğin: Liderlik ve Spor kitabını bulmak için arama kısmına liderlik, yazmanız yeterlidir. Sistem size liderlik ile başlayan ürünlerin listesini getirecektir. Aynı arama mantığı yazar ve isbn numarası içinde geçerlidir.


Geri Ödeme Bilgisi

İade ettiğiniz ürün ekibimiz tarafından incelenip iade koşullarımıza uygun olduğu durumda geri ödeme işleminiz başlatılacaktır. İade onaylandıktan sonra, ödeme hizmeti sağlayıcına (örneğin, kredi kartı firman) geri ödeme yapılması Ortalama 1-2 iş günü sürer. İadenin size yansıtılacağı süre, ödeme hizmeti sağlayıcısına göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için ve özellikle 7 iş günü içerisinde size geri ödeme ulaşmaz ise +90 5464384151 numaralı telefondan arayarak ya da siparis@kitapkalbi.com adresine e-posta göndererek siparişinize ait ayrıntıları veya sorunu iletebilirsiniz


Nasıl sipariş verilir?

Sipariş vermeden önce bir sipariş listesi oluşturmalısınız. Bu sipariş listesiniz (Sepetiniz) adı altında toplanır. İstediğiniz ürünleri sipariş listenize eklemek için ürünün açıklama kısımlarında bulunan (sepete at) butonunu tıklayın. Sipariş listenizi görmek için sağ üst tarafta bulunan x Adet Ürün kısmına tıklamanız yeterlidir. Bu sayfadan sepetinizdeki ürünleri görebilirsiniz. Bu ürünleri sepetinizden çıkarabildiğiniz gibi, miktarlarında değişiklik de yapabilirsiniz.