Çeçenya Zaferin Bedeli

%50 İNDİRİM
50.00 TL
Üretici Liste Fiyatı 100.00₺
Aynı gün içinde kargo

Listelerine Ekle

Kıyamoğlu Sancaktar

Dila Yayıncılık

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 300
Boyut: 13,5 x 19,5
ISBN: 9786054184422
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 03.09.2022

Çeçenya Zaferin Bedeli AÇIKLAMASI

Bu kitap mücahidlerin “Şehirlere İnme” mevsimini, yeni şehirleri “Moskof’tan temizleme”lerini konu alıyor. İçinden kendinizi alabilmeniz, bu heyecan girdabından kurtarabilmeniz çok zor. Gözler kitabın peyki haline gelecek ve satırların arasında dönüp duracaktır.
Bir milletin öyküsü... Dava, ideal, müacedele, çile, şehadet, aşk ve feda edilenler... Dökülen kanların üzerinde doğan
"Kıyam Gökkuşağı"...
Dedik ya bir milletin hayatı... Öyle üç-beş olay birkaç tipleme, sadece bir tarafını anlatır sizlere.Oysa duygular içinde boğulmalı,olay içinde yoğrulmalısınız.
"Dört gün sonra Gudermes'i vuracağız arkadaşlar! Aynı gece Argun ve Gudermes'i vuracağız arkadaşlar!Aynı gece Argun ve Gudermes de vurulacak. Ne pahasına olursa olsun sabaha kadar olmalıyız Gudermes'i.
Sizleri, fikir danışmak ve bir plan üzerinde ittifak edebilmek için topladım.Buyrun herkes söylesinfikrini".Kararlı bir adamdı Ahmed Zakayev.Bir görev üstlendi mi "Ya o beni alır, ya ben onu" der, başarmak için herşeyini seferber ederdi. Şimdi hedef Gudermes'ti...
Yayınlandığı 2000 yılından beri onbinleri yutan bu heyecan girdabına, kapağı açtığınız kapılmaktan kendinizi alamayacaksınız.
Çeçenya Zaferin Bedeli hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

YAZARIN DİĞER ESERLERİ

İLGİLİ ÜRÜNLER