Salevatı Kübra

%50 İNDİRİM
25.00 TL
Üretici Liste Fiyatı 50.00₺
Aynı gün içinde kargo

Listelerine Ekle

Ahmet Mahmut Ünlü

Lalegül Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 80
Boyut: 11 x 16
ISBN: 9786059010771
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 03.10.2022

Salevatı Kübra AÇIKLAMASI

Peygamber -Sallallahu Aleyhi ve Sellem- Efendimiz'in Manevi istirahatgahı olan Markad-i Şerifin üzerine Kaside-i Bürde'nin:
"Peygamber -Sallallahu Aleyhi ve Sellem-in her sıkıntı için şefaati umulan bir Habib olduğu" mealindeki beyt-i şerifi yazılmıştır.

Ancak O'ndan yardım isteriz. O Aliy ve Azim olan Allah'ın yardımı olmadan hiçbir günahtan dönüş ve hiçbir ibadete kuvvet yoktur.
Bütün hamdler alemlerin Rabbi olan Allah'a mahsustur.
Ey Allah! Efendimzi ve sahibimiz olan, kutupların kutbu, gavsların gavsı, İlahi kitabların icmalinin icmali, efradın ferdi,ahadın vahidi, nur-u meknun, sırri masun, bütün nurların kendisinden fışkırdığı zat, tüm sırların kendi mahiyetinin künhünden oluştuğu zat, istinad ve medar ancak kendisine ait olan sığınak, şafi ve müşeffa , gece ve gündüz saatlerinde Allah'ı gerçek manada zikredici sadece kendisi olan o Muhammed'e salat ve selam eyle.
O Muhammed'e ve ali ashabına öyle bir salat ve selam eyle ki, onunla bizi bütün fitnelerden ve yabancılardan koruyasın ve o sayede bizden günahları ve ağır yükleri silsin. Amin
24-Ekim-2008
25-Şevval-1429

SALEVÂT-I KÜBRÂ - Ahmet Mahmut Ünlü - 9786054814169 - Lalegül Neşriyat
Salevatı Kübra hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

YAZARIN DİĞER ESERLERİ

İLGİLİ ÜRÜNLER