%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Siparişlerinizi Buradan Verebilirsiniz..

Mutsuz Evlilikler, Boşanmalar (Mahremiyet Okulu-2)

9.10

Üretici Liste Fiyatı: 13.00

  • %30

    İNDİRİM

WhatsApp ile Sipariş
Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Evlisiniz, sıcak bir yuvanız var. Sonra bir gün aranız açılıyor, sevginiz yerinde durmuyor, saygınız azalıyor, güveniniz bitiyor, aile çatınızda çatlaklar başlamış.

Ne oldu size? Neden bu hale geldiniz? Yanlış bir evlilik mi yaptınız acaba? Eşiniz sizi hiç anlamıyor mu? Araya birileri mi girdi? Niçin iki zıt kutup haline geldiniz?

Eski muhabbeti tekrar nasıl yakalarsınız? Yuvanızı kurtarmak için nasıl bir yol izlemeniz gerekir? Aileyi yaşatmak için hangi çarelere başvuracaksınız?

Ümidinizi yitirmek üzeresiniz, çaresiz, çevresiz haldesiniz neredeyse…

İşte bu kitap size can yoldaşı olacak, dertlerinizi paylaşacak, bir kılavuzluk yapacak, rehber olacak.

Mahremiyet Okulu Nedir?

Mahremiyet her ne kadar tesettür altında tutulması gereken, insanların ulu orta konuşmaktan “mahçubiyet” duyduğu bir kavram olsa da, aynı şeyi mahrem yaralarımız için söyleyemeyiz. Toplumun mahrem yaralarının üzerini ne kadar örtersek, yaralar o kadar derinleşir. Halbuki asıl “mahçubiyet” duyulması gereken konuşulması, çözülmesi gereken meselelerimizi ayıp kabul edip anlatamamak, öğrenmekten kaçmaktır.

Mahremiyet Okulu`nun temel gayesi, toplumda “mahçubiyet” sebebi kabul edilen meselelerimizin, açıkça, rahatlıkla konuşulabileceği, bilmemekten değil asıl öğrenmemekten mahçup olunan bir zemin hazırlamak. Yıllarca aile üzerine araştırmalar yapan, kitaplar yazan, programlar hazırlayan İlahiyatçı Yazar Mehmet Paksu;

Yusuflar Züleyhalar`da evlilik öncesinde aşk, nişan, nikah, flört meseleleri, evlilik korkuları;

Mutsuz Evlilikler Boşanmalar`da evlilikte kavgalar, boşanma meseleleri, aile içi problemler;

İhanetler Cinsel Sorunlar`da aldatmalar, cinsel sorunlar, ikinci evlilikler, internet ilişkileri, eşcinsellik gibi başlıklar altında toplumun anlatmaktan mahçup olduğu fakat öğrenilmesi şart olan yüzlerce mahrem soruya Kur`an ve hadisler ışığında cevaplar veriyor
Sayfa sayısı: 272
Boyut: 13,5x19,5 cm.
ISBN: 9752698819
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 07.01.2021