%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mektubatı Rabbani Metin ve Tercümesi 2 Cilt Takım

Mektubatı Rabbani Arapça Metin ve Tercümesi 2 Cilt Takım Ali Kara Kitap Kalbi Yayıncılık 9786052056318 Tasavvuf Dini Kitaplar

630.00

Üretici Liste Fiyatı: 900.00

  • %30

    İNDİRİM

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
(Mektubatı Rabbani Arapça Orjinal Basksı ile Sayfa Tutarlıdır. Arapça-Türkçe Karşılıklı Sayfalarda Tutarlıdır
Cildin Sonuna Lügatçe eklenmiştir.)
Bismihi Teala, Hamd ve salevattan sonra…

Bu kıymetli eserin, din ve tasavvufun doğru biçimde kavranarak yaşanmasına katkı sağlaması bizleri sevindireceği gibi bu katkının ahiretimiz için de önemli bir azık olacağına inanıyoruz. Eseri okuyarak istifade eden kardeşlerimizden bizleri de hayır dualarında unutmamalarını diliyoruz.

Tüm müslümanlar ve özellikle de tasavvuf yolunu önemseyenler için vazgeçilmez eserlerden biri olan Mektubat'ın sahip olduğu müstesna yere uygun bir çalışma ile eseri okuyucularla buluşturmak istedik. Bu maksatla uzunca bir süre üzerinde çalışarak elinizdeki haliyle okurlara ulaştırdık.

Diğer bütün tercümelerin değişik yönleri olup, çeşitli faydalara sahip olduğu açık olmakla birlikte bizim tercümemiz ise aslına sadık kalarak tasavvufu yaşamakla, tatbik ile elde edilecek olan marifetlere; işaret ve teşvikler içermektedir.

Bu ilimlerde bizleri yetiştiren Müceddid Mahmud Efendi Hazretleri (KS.) nin elbette çok büyük payı ve tesiri vardır. Tüm okurlarımızı Mektubattan uzak kalındığı an feyiz kesilir buyuran Mahmud Efendi Hazretleri’nin sözleri ve yazılarını örnek almaya davet ederek, eserimizin kabulünü, bu yolda faideli olmak dileğiyle bu aciz kulunu muvaffak eylemesini yüce Rabbimden niyaz ederim.

Ali Kara

1.Cilt 792 Sayfa
2.Cilt 720 Sayfadan oluşmaktadır.
Sayfa sayısı: 1512
Boyut: 19 x 27
ISBN: 9786052056318
Cilt Tipi: Ciltli (Sert Kapak)
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 24.05.2024