%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Siparişlerinizi Buradan Verebilirsiniz..

İhanetler, Cinsel Sorunlar (Mahremiyet Okulu-3)

5.60

Üretici Liste Fiyatı: 8.00

  • %30

    İNDİRİM

WhatsApp ile Sipariş
Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Gün geçtikçe aile büyük yara alıyor. Eşinden başka kimseyi görmek istemeyen kişi bir de bakıyorsunuz ki, sadakat sınavını kaybedebiliyor.

Hayat normal akışı içinde seyrederken hiç beklemediği bir “ihanetle” karşılaşan kadın veya erkek beyninden vurulmuşa dönüyor, en çok sevdiği kişiden en acımasız darbeyi yiyor, çaresizlik içinde kıvranıp duruyor. Ama her sıkıntı üstesinden gelmek için başımıza gelir.

Kitapta, ihanet, ikinci evlilikler, internet ilişkileri, cinsel sorunlar, eşcinsellik gibi konularda sorulmuş sorulara, Kur`an ışığında cevaplar verilerek çareler sunuluyor, yollar gösteriliyor. Bir problemin çözümü benzer çok sayıda problemin çözümüne yardımcı oluyor.

Mahremiyet Okulu Nedir?

Mahremiyet her ne kadar tesettür altında tutulması gereken, insanların ulu orta konuşmaktan “mahçubiyet” duyduğu bir kavram olsa da, aynı şeyi mahrem yaralarımız için söyleyemeyiz. Toplumun mahrem yaralarının üzerini ne kadar örtersek, yaralar o kadar derinleşir. Halbuki asıl “mahçubiyet” duyulması gereken konuşulması, çözülmesi gereken meselelerimizi ayıp kabul edip anlatamamak, öğrenmekten kaçmaktır.

Mahremiyet Okulu`nun temel gayesi, toplumda “mahçubiyet” sebebi kabul edilen meselelerimizin, açıkça, rahatlıkla konuşulabileceği, bilmemekten değil asıl öğrenmemekten mahçup olunan bir zemin hazırlamak. Yıllarca aile üzerine araştırmalar yapan, kitaplar yazan, programlar hazırlayan İlahiyatçı Yazar Mehmet Paksu;

Yusuflar Züleyhalar`da evlilik öncesinde aşk, nişan, nikah, flört meseleleri, evlilik korkuları;

Mutsuz Evlilikler Boşanmalar`da evlilikte kavgalar, boşanma meseleleri, aile içi problemler;

İhanetler Cinsel Sorunlar`da aldatmalar, cinsel sorunlar, ikinci evlilikler, internet ilişkileri, eşcinsellik gibi başlıklar altında toplumun anlatmaktan mahçup olduğu fakat öğrenilmesi şart olan yüzlerce mahrem soruya Kur`an ve hadisler ışığında cevaplar veriyor
Sayfa sayısı: 240
Boyut: 13,5x19,5 cm.
ISBN: 9789752698802
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 03.08.2023