%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Esmaül Hüsna Boyama Seti 3 Kitap

Esmaül Hüsna Boyama Seti 3 Kitap M. Alp Çavuşoğlu Müslim Çocuk Yayınları 9789756541232 Boyama Çocuk Kitapları

35.00

Üretici Liste Fiyatı: 50.00

  • %30

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    Aynı gün içinde kargo

  • Paylaş
Feraset ve Fazilet sahibi Anne ve babalar!
Allah Teala buyuruyor “En güzel isimler Allah’ın isimleridir. O halde bu isimlerle O’na dua edin.” Allah Rasülü (sav) de şöyle buyuruyor: “Allah Teala’nın doksan dokuz ismi vardır. Kim bunları ezberleyip sayarsa cennete girer Allah tektir teki sever.”
Yavrularımızı HALIK-MUSAVVIR-BARİ isimleriyle yaratıp bize lütfeden Mevla, evlatlarımızın ilk söylediği ismin sahibi olmaya ebetteki bizden daha layıktır.
Her başı sıkıştığında bizi arayıp medet uman yavrularımıza, Allah’ımızın EN GÜZEL isimlerini manalarıyla öğretip asıl medetin bu isimlerin sahibinden geldiğini öğretmek niyetiyle bu çalışmayı hazırladık.
Her gün vakit ayırarak Güzel isimlerden birini boyatalım. Boyattığımız ismin önüne nida edatı koyarak (YA RAHMAN) diye en az 15 defa manasıyla sesli zikrederek dilini yatkınlaştıralım. Yavrumuz boyamaya devam ederken güzel ve ahenkli bir sesle ona baştan sona Esmaül Hüsna’yı okuyalım. Böylece çocuğumuz kısa zaman sonra hepsini ezberleyip sayarak hadisi şerifteki müjdeye nail olur. Boyadığı sahifeyi sevdiklerine hediye vererek onların da öğrenmesine vesile kılınır.
Aynı zamanda güzel yazıları boyarken hat sanatına ilgisi yöneltilir. Yazılı güzel tablolara dikkatleri çekilir. Camilerde duvarlarda yazan isimler gösterilerek okunmasına yardımcı olunur. Yatarken yavrumuza o gün ezberlediği isimlerle ilgili kıssalar anlatarak her ismiyle ondan yardım isteyebileceği öğretilir.
Sayfa sayısı: 210
Boyut: 19 x 27
ISBN: 9789756541232
Kağıt kalitesi: 1.Hamur Kağıt
Son güncelleme: 06.10.2022