%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ahmed Fuad Efendi

8.40

Üretici Liste Fiyatı: 12.00

  • %30

    İNDİRİM

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
“Kardeşim Ah­med Fu­ad, sen Hafız Ali ve Hasan Fey­zi`nin halefisin. Hem ahirzamanda bu iman ve Kur`­­an davasında ihlasla çalışan birinin eski zamanlardaki yedi evliyanın Cenab-ı Hak nezdindeki makbuliyeti kadar kıymeti var. Sen bize Sungur`u hediye ettin, Sungur binlerce insanın imanının kurtulmasına vesile oldu. Sen şim­di Sungur`un makamını anla. Ve onun kazandığı bu sevabının bir mislinin sana verildiğini düşün, Cenab-ı Hakk`a şükret.”

Be­di­üz­za­man Said Nursî


Üstad Bediüzzaman`ın yakın talebelerinden Mustafa Sungur, “hayatı yazılacak zatlardan” diye bahsettiği Ahmed Fuad Efendi hakkında şunları söylüyor:

“Ah­med Fu­ad Efendi`yi 1946 senesinde köyümüz Çalışlar`a mevlit münasebetiyle geldiğinde tanıdım. Camiden çıktıktan sonra, lüks lambası elimde, misafir olduğu eve geldiğimizde gece yarısına kadar çok tatlı sohbetlerimiz olmuştu.

Ben Kastamonu Göl Köy Enstitüsü`nden mezun olarak köyümüze muallim olarak atanmıştım. O zamana kadar orada okuduğum kitaplardan zihnime takılan birçok sual ve şüpheyi birer birer ortaya döktüm. O suallerime verdiği gayet mukni ve güzel cevapları takdir ve hayranlıkla karşıladım.

… Üs­tad`ımız sağlığında Ah­med Fu­ad`ı Hafız Ali`­nin varisi, ikinci bir Hasan Feyzi ve Hasan Feyzi`nin de tam varisi olarak yâd etmiştir. Lahikada dercedilen Hazreti Üs­tad`ımızın hakikattar beyanları Ah­med Fu­ad`ın yüksek bir mertebede olduğunu göstermektedir...”
Sayfa sayısı: 240
Boyut: 13,5 x 21 cm
ISBN: 9752697690
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 07.01.2021