%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ruhul Beyan Tefsirinden MİRAÇ

Ruhul Beyan Tefsirinden MİRAC Havva Osmanlı KitapKalbi Yayıncılık

39.00

Üretici Liste Fiyatı: 60.00

  • %35

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    Aynı gün içinde kargo

  • Paylaş
PEYGAMBER EFENDİMİZİN (S.A.V.) EN BÜYÜK MUCİZELERİNDEN MİRAÇ

Meleklerin ettiği senâ, Peygamberlerin bile sonuna varamadıkları hamd, kevn-ü mekânın Hâlık'ına ins ve cinin Râzık'ına olsun.
Bu fakir, hakir ve kusuru çok her an Hakk'a mutaçtan, 1993 yıllarında bazı hoca kardeşlerimin ricası üzerine Ruh'ul Beyân'ın eski nüshalarından noksan ve ilave olmadan tamamen kitaba sadık kalarak Mi'raç bölümünün tercümesini kaleme aldık. Bu Mir'aç makamı makamların en yücesi iken ehl-i siyer bu meseleyi kısa geçmişlerdir. Fakir bu bapta ne kadar rivayetler varsa bilhassa Ruh'ul Beyân'daki Mi'raç bölümünü Allah Teâlâ'nın izniyle, mürşidimin himmetiyle Türkçe olarak tercüme ettik. Bu sebeple bu Mi'raç kitabı sair siyerlerden yani Mi'raç kitabı sair siyerlerden yani Mi'raç konusunda mümtaz olur inşallah.
Bu eserler İslam dinine hizmetlerde bulunduğuna şüphe götürmez bir gerçektir. Bu kitabın adını, Peygamberimiz (Sallallahü Aleyhi Ve Sellem)'in en büyük mucizelerinden olan Mi'raç ile isimlendirdik.
Peygamberlerin sonuncusunun ismi şerifine telif ettim. Onun lütfu keremi hazinesinden umarım ki, büyük şefaatine ve yüksek yardımına mazhar olup vefatım sırasında şehadet telkinine kavuşayım. Âlim ve fâdıllardan rica ederim ki, bu kitapta vâki olan hatayı düzeltip beni ayıplamayalar.
Ey Kerimû!, Ey Rahimû! İhsanı bol
Bizi dostla dostluğuna kıl kabul. Amin.
Sayfa sayısı: 216
Boyut: 17 x 24 cm
ISBN: 9786055206130
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 08.11.2022