NAMAZ IRMAĞINDA ARINMAK

%25 İNDİRİM
11.25 TL
Liste fiyati 15.00TL
WhatsApp ile Sipariş
Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.

Listelerine Ekle

Abdullah Aden

Hayat Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 291
Boyut: 13.5 x 21
ISBN: 9786055365301
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 11.05.2018

NAMAZ IRMAĞINDA ARINMAK AÇIKLAMASI

Başı secdede, ruhu Miraç’tadır. O an artık ne bu dünya ne öteki dünya gözünde yoktur. Seven’in, Sevgili’siyle buluştuğu vuslat anıdır bu… Kıldığı, Peygamber namazıdır. Ruhu dalga dalga yükselmekte, Sidre-tül Münteha’ya varmaktadır. O, seçilmiş insandı ve her şeyi mükemmeldi; duruşu bakışı, her hâl ve hareketi… Ruhlar âleminde Ahmed, yeryüzünde Muhammed, mahşer ahalisi arasında Mahmud olan yüce Peygamber’in (sav) her namazı, her secdesi bir Miraç’tır.
Temiz olmaktır namaz; temizlenmektir. Mekânın, kıyafetin, dilin, kalbin temizlenmesidir her rükû ve secde. Bütün dünyalıklardan geçtim, sadece Dost’u istiyorum demektir her kıraat. Bütün acizliğimle kapına geldim, Sana muhtacım demektir her el bağlayış…
Kalbi ve bedeni dünyanın hay- u huyundan çekip kurtarmaktır namaz… Yüce bir makama kabul edilişin heyecanı ve mutluluğudur secde. Sağ tarafından bir bölük, sol tarafından bir bölük melekle karşılanıp huzura götürülmektir her namaz.
Her peygamber gibi Muhammed Mustafa da (sav) ümmetine miraslar bırakmıştı… Ümmetinin bütün varlığıyla koruyup gözetmesini istediği emanetler… Kuran, Sünnet ve Namaz...

Bu kitabı okuduğunuzda Peygamberler Sultanı Resulullah’ın (sav) ümmeti olarak ne kadar büyük bir mirasın mirasçısı olduğunuzu görecek, elinizdeki kıymetli ziynetin farkına varacaksınız. Namaz hakkında söylenmiş onca sözden sonra farklı bir bakış, farklı bir duyuş ile namazla arınmanın hazzına varacaksınız.
NAMAZ IRMAĞINDA ARINMAK hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER