%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tecvid ile Okumaya Hazırlık Elifbası

Kuran-ı Kerimi Tecvid İle Okumaya Hazırlık Elifbası G. Hatice Yıldız Yasin Yayınevi 9786055440237 Kuranı Kerim Elifbası Dini Kitaplar

55.20

Üretici Liste Fiyatı: 60.00

 • %8

  İNDİRİM

 • Hızlı Kargo

  1 Gün içinde Kargo

 • Paylaş
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla!
Alemleri yoktan var eden, doğrı ile yanlışı ayırabilmesi için insanlığa kitap gönderen ve insanı kitaba hizmetle şereflendiren Allah'a (c.c) hamdolsun.
Salat ve selam , o yüce kitabı kusursuzca bize nakleden, bizi eğitip, doğruya teşvik eden, güzel elçi Hz. Muhammed (sav) üzerine, onun kıymetli sahabesi ve Kur'an'ın bize kadar taşınmasında emeği geçen tüm eimme-i din, müctehidin, müfessirin, hamele-i Kur'an ve bunları gönülden sevenlerin üzerine olsun.
Kıymetli eğitimci kardeşi;
Elinizde bulunan bu kitap, talebe yetiştirme hususunda verimli bir sistem arayan meslektaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
Kitap;harf çalışmaları, elifba çalışmaları, tecvid çalışmaları isimleri ile üç'e ayrılmış olup, Kur'an-ı Kerim'i 4-5 ayda hatasız okutma çabasıdır.
Son bölümde ise, üzerinde tatbik yapılması amacıyla namaz duaları, kısa sureler ve bir takım günlük dualar bulunmaktadır.
Fakat bu arada şu da unutulmamalıdır ki bir eser ne kadar verimli olursa olsun, tecvid ilmi sadece okuma ile elde edilebilen bir ilim olmayıp aksine "fem'i muhsin" tabir edilen (Kur'an'a liyakatli, ağzı düzgün ehil) âlimlerden duyma yolu ile öğrenebilecek tatbiki bir ilimdir.Bu ilmin öğrenilmesi ve öğretilmesi dinin gereklerinden olup, hakkıyla okuyana mükafat, hakkını vermeyene vebâl, uğraşıp beceremeyeni mazur sayan ve bundan sonraki ilimlere merdivenlik etmesi açısından her sevaba temel teşkil eden bereketli bir ilimdir.
Bu ilimin hakkıyla öğrenilmesi ve öğretilmesi için yapılacak her gayrete Allah (c.c) tarafından verile bilecek müfakat, müfakatların en şereflisidir.Bu vesileyle Efendimizin (s.a.v.)éEn hayırlınız Kur'an'ı Öğrenen ve öğretendir" dediği hayırlı sınıfına dahil olmayı Cenâbı Hak'tan niyaz eder, devam etmekte olan çalışmalarımızın daha güzele ulaşması için hususi dualarınızı temenni ederim.
Ayrıca, bizi hevesleri ile ilhama getirip, bu çalışmada maddi manevi emeği bütün büyüklerime ve din kardeşlerimize teşekkür eder, iki cihanda saâdeti dilerim.

Kuran-ı Kerim'i Tecvid İle Okumaya Hazırlık Elifbası kuran okumaya - Hatice Yıldız - 9786055440237
Sayfa sayısı: 144
Boyut: 17 x 24
ISBN: 9786055440237
Kağıt kalitesi: Şamua Kağıt
Son güncelleme: 12.01.2024

 • Gülümser G.

  biz gurup olarak alacagız 30 tane herkezın kendi adresıne gidecek kapıda odeme uygunmudur sizin tlf versek

  16.05.2020 10:44:29
 • İsimsiz

  Allah Razı olsun

  27.01.2018 23:41:47