%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kalbin Kilidi

Kalbin Kilidi Nurşen Şirin Timaş Çocuk Yayınları 9799752633345 Masal-Hikaye-Öykü Çocuk Kitapları

4.50

Üretici Liste Fiyatı: 6.00

  • %25

    İNDİRİM

Ürün satışta değildir.
  • Paylaş
Masalın Teması: Sevginin gücü ve yapabildikleri. Çocuklara Kazandıracağı Kavramlar: Renk kavramı, büyük-küçük, az-çok, ümitli-ümitsiz.ÇOKLU ZEKÂ KURAMINA GÖRE ÇOCUKLARDA GELİŞTİRDİĞİ ZEKÂ ALANLARI
Kişisel (içsel) zekâ: Masalda vurgulanan, kanaatkârlık, iyilikseverlik ve ümitvâr olma kavramları, kişisel içsel zekâyı destekler.
Kişiler Arası (Sosyal) Zekâ: Masalın yan temalarından olan, toplumsal kaynakları başkalarını düşünmeden tüketmemek ve hata yapan kişiye bir şans daha vrmek, sosyal hayatı zenginleştiren ve sosyal hayatın sağlıklı yürümesine katkı sağlayan niteliklerdir. Masal bu niteliklere vurgu yaparak kişiler arası -sosyal- zekânın gelişimini destekler.
Doğa Zekâsı (Varoluşcu zekâ): Masalın olay örüntüsünün doğada geçmesi ve birçok doğa öğesini açıklaması, çocuğun doğaya olan ilgisini artırmakta ve çocukta doğayı koruma bilincini geliştirmektedir. Bu bakımdan masal, doğa zekâsının gelişimine katkı sağlar.
Görsel ve (Mekânsal ) Zekâ: Masalın resimlenişi ve içerisinde geçen renk şekil vb. öğeler, çocuğun görsel -mekânsal- zekâsını geliştirir.
Sözel (Dilsel) Zekâ: Zekâ: Masalın kazandırdığı kavramlar, kelimeler, duygu ifadeleri, sözel ve dilsel zekânın gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Çoklu zekâ kuramına göre 1000 çocuk üzerinde sınanarak 4-8 yaş grubu için Çocuk Gelişim Uzmanı Nurşen Şirin tarafından hazırlanmıştır.
Sayfa sayısı: 16
Boyut: 19 x 27
ISBN: 9799752633345
Kağıt kalitesi: Kuşe Kağıt
Son güncelleme: 23.05.2023