%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İşte Başarı Ciltli

28.00

Üretici Liste Fiyatı: 40.00

  • %30

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    2 Gün içinde Kargo

  • Paylaş
İnsankaynakları.com'un içeriğinden derlenen İş'te başarıda Cem Mansur, Ceyda Aydede, Çetin Gürel, Gülriz Sururi, İbrahim Mirmahmutoğulları, Mehmet Okur, Mehmet Öz, Nurcan Akad, Viki Habif ve Zeynep Tanbay gibi Türkiye'de Kariyer yapmış simaların ilginç ve bir o kadar da keyifli öykülerini bulabilirsiniz. Birinci kısım olan 'Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi' nde geniş deneyimlere sahip insan kaynakları profesyonellerinin ve akademisyenlerin insan kaynaklarında kariyer konusundaki görüşleri, insan kaynakları fonksiyonun değişen rolü ve yetkinlikleri, stratejik liderlik ve yetenek yönetimi, liderlik yetkinliklerini belirlemek gibi konuların yanı sıra Borusan'daki 6 Sigma Uygulamaları ve Eczacıbaşı - Baxter'ın kalite ve insan kaynakları yönetimi yaklaşımı ele alınıyor.

İkinci kısımda ise zevkle okunacak bir bölüm olan 'Kariyer Öyküleri' nde Cem Mansur, Ceyda Aydede, Çetin Gürel, Gülriz Sururi, İbrahim Mirmahmutoğulları, Mehmet Okur, Mehmet Öz, Nurcan Akad, Viki Habif ve Zeynep Tanbay'ın ilginç ve bir o kadar da keyifli öykülerini bulabilirsiniz.

'Kariyer Basamaklarında Meslekler' adlı üçüncü kısımda 'Tiyatro'da Gülriz Sururi; 'Reklamcılık'ta Haluk Sicimoğlu; 'Endüstriyel Tasarım'da Alpay Er, Defne Koz; 'Fotoğrafçılık'ta Yaşar Saraçoğlu, Gültekin Çizgen gibi profesyoneller bölümün konukları arasında yer alıyor. Ayrıca bu kısımda Ford Kargo'nun ve Ericsson Mobility World'un tasarım öykülerini de görebilirsiniz.

Dördüncü kısım 'Sivil Toplum Kuruluşlarında Kariyer' i ele alıyor. Yılmaz Argüden, İbrahim Betil gibi önemli isimlerin olduğu bu kısımda günümüzde gönüllülüğün önemi, sivil toplum kuruluşlarında kariyer, gençlerin öncülüğünde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi gerçekleştirmek gibi bölümler yer alıyor.

'insankaynaklari.com Yazarlarından Seçmeler' in olduğu beşinci kısımda severek takip ettiğiniz Hakan Yaman, Özlem Çakır, Uğur Serkan Taşkın ve Yaprak Özer'in yazılarını bulabilirsiniz.

ARGE Danışmanlık, BDDO Group Turkey, Borusan, Dizayn Grup, Eczacıbaşı - Baxter, Ericsson Mobility World, Ford Otosan, Hewlett - Packard, K.V.K., Özel Sektör Gönüllüleri Derneği, Petrol Ofisi, Sabancı Holding, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Vehbi Koç Vakfı gibi kuruluşlardaki profesyonellerin, akademisyenlerin ve Ernst & Young Danışmanlarının görüşlerinden oluşan geniş bir yelpaze sizleri bekliyor.
Sayfa sayısı: 373 Sayfa
Boyut: 15,5 x 21,5 cm
ISBN: 9789756700730
Tercüme: Figen Tahiroğlu
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 30.07.2020