İlluminati

%33 İNDİRİM
16.75 TL
Liste fiyati 25.00TL
1 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Texe Marrs

Timaş Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 352
Boyut: 13,5 x 21
ISBN: 9786050818840
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 25.04.2020

İlluminati AÇIKLAMASI

Süper zenginlerin idare ettiği bir “dünya komplosu” gerçek mi?

Bu zenginlerin oluşturduğu kuvvet sahibi grup, gizemli “İlluminati” oluşumunun adamları mı?

Dünyayı hâkimiyet altına alma iddiasındaki bu gücün, ülkemizi, evlerimizi ve hatta hayatımızı tehlikeye atacak gizli gündemleri var mı?

Bankacı, sanayici ve medya patronlarından oluşan ve tüm dünyanın servetini ve yönetimini ele geçirmeyi amaçlayan gizemli oluşumun peşine düşen Texe Marrs, sekiz yıllık bir araştırmadan sonra bu “gizli öğreti”nin sır perdesini araladı.

“Ordo ab chao / kaostan kaynaklanan düzen” planı çerçevesinde, dünya üzerinde sahnelenen büyük oyunun farkına varmak ve senaryoyu kimlerin hazırladığını bilmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun…

Kitaptan Alıntılar
"Bu kitap, evrensel İlluminati komplo örgütünün yönetici konumundaki Has Daire'sinin varlığını tam ve titiz bir şekilde ortaya çıkaran ve ispat eden ilk kitaptır."

"Has Daire, gizemli ve esrarengizliğe bürünmüş on güçlü adamdan oluşur. Bu adamlar, düzenli olarak -yılda en az iki kere- gözden uzak yerlerde bir araya gelirler."

"Onların çok gizli tutulan politika kararları ve gündemleri, sıradan vatandaşlar için dehşet ve elem verici sonuçlar doğurur."
İlluminati hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER