%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Siparişlerinizi Buradan Verebilirsiniz..

Gül Anne

Gül Anne Nurşen Şirin Timaş Çocuk Yayınları 9789752633384 Masal-Hikaye-Öykü Çocuk Kitapları

18.00

Üretici Liste Fiyatı: 24.00

  • %25

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    1 Gün içinde Kargo

WhatsApp ile Sipariş
  • Paylaş
Masalın Teması: Emaneti koruma, yardımseverlik, vefa. Çocuklara Kazandıracağı Kavramlar: Mutlu-mutsuz, sayı kavramı, Neşeli-hüzünlü, büyük-küçük, altında-üstünde, iyilik-kötülük, sabah-akşam, şimdi-sonra. ÇOKLU ZEKÂ KURAMINA GÖRE ÇOCUKLARDA GELİŞTİRDİĞİ ZEKÂ ALANLARI:
Kişisel (İçsel ) Zekâ: Kişilik gelişiminde, emaneti titizlikle muhafaza etme bilinci ve vefa duygusu, kazanılması gereken önemli özelliklerdir. Masalın temasında bu özellikler vurgulanmaktadır. Bu bakımdan masal, kişisel -içsl- zekâyı destekler.
Kişiler Arası (Sosyal) Zekâ: Toplumsal hayatın sağlıklı olarak ilerlemesinde, bireylerin birbirlerine güven duymaları ve gerektiğinde birbirlerinin sorumluluklarını paylaşabilmeleri, çok önemlidir. Masalda küçük bir sosyal ilişkinin kurgulanmış olması ve bu ilişkide özellikle yapılan fedakârlıkların vurgulanması kişiler arası -sosyal- zekâyı destekler.
Sözel (Dilsel ) Zekâ: Masalın kazandırdığı kavramlar, kelimeler, duygu ifadeleri, sözel ve dilsel zekânın gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Doğa Zekâsı (Varoluşçu Zekâ): Masaldaki olay örüntüsü doğayı tanıtıcı, doğanın işleyiş kurallarına dikkat çekici niteliktedir. Masal, bu özellikleriyle doğa zekâsını geliştirir.
Görsel (Mekânsal) Zekâ: Masalın resimleri ve masaldaki tasvirler bu zekâyı desteklemektedir.

Çoklu zekâ kuramına göre 1000 çocuk üzerinde sınanarak 4-8 yaş grubu için Çocuk Gelişim Uzmanı Nurşen Şirin tarafından hazırlanmıştır.
Sayfa sayısı: 16
Boyut: 19 x 27
ISBN: 9789752633384
Kağıt kalitesi: Kuşe Kağıt
Son güncelleme: 19.01.2023