%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Esrarı Beka

14.00

Üretici Liste Fiyatı: 20.00

  • %30

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    2 Gün içinde Kargo

  • Paylaş
Selçuklu
Haşan Sabbah ve ruhunu ona satan Haşhaşiler dünyayı kara bir zindana çevirirken ona karşı koyabilen yalnızca Nizamülmülk’tür. Lâkin belanın havaya karıştığı yılan yuvasından, Alamut Kalesi'nden Nizamülmülk için kara bir ferman çıkmıştır. İhanetin en kesif hâlini yaşıyordu şimdi. Oğlum diyerek yıllarca göğsüne bastırdığı kişiden gelmiştir ihanet. Aşkın diyarında son nefesini verirken Koca Vezir, ardında tüm dünyanın hayran kalacağı bir teşkilat bırakıyordu.
Osmanlı
Yalnız bir padişahtı. 33 yıllık saltanatı boyunca kurtlarla çevrilmiş bir cihan devletini ayakta tutmak ancak onun gibi dirayetli birine nasip olabilirdi. Yaşadığı çağdan günümüze mesaj bırakan dahi Sultan... Zeki, vatanperver, imanlı, yalnız adam... Sultan II. Abdülhamid Han...
Türkiye
Şer şebekeleri hiç durmadan çalışıyordu. Düşmandan gelen ihanetlere alışkındık; ya içimizden gelenlere... Bizden sandığımız oysa koynunda hançer taşıyan hainlere mi kalacaktı meydan. Elbette hayır!. Nizamülmülk’ten Sultan Abdülhamid'e kalan miras elbette yine Sultan’ın dirayetiyle günümüze kadar yaşayacaktı. Üç Hilal Cemiyeti... Nâr, Alamut, Kinolis, Ceylan Gözlü Hayal... Ve bin yıllık büyük sır.

Nizamülkmülk'ten Abdülhamid’e oradan Özal'a ve günümüze uzanan, insanın hayal dahi edemeyeceği müthiş bir sır yumağı. Herhangi bir kitapta birçok şey bulabilirsiniz ama ney nağmelerinden dökülen gözyaşlarını, Ceylan Gözlü Hayal olup içimize akan aşkın en katıksız hâlini bu kitapta bulacaksınız.
Sayfa sayısı: 288
Boyut: 12 x 19
ISBN: 9786055365738
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 30.07.2020