%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
700 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Elde Var İnsan

6.85

Üretici Liste Fiyatı: 9.26

  • %26

    İNDİRİM

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Tıpkı dibinde inciler saklayan dipsiz bir deniz gibidir yüzümüz. Ruhumuzun derinliklerinden kopup gelen her sır, yüreğimizin köşelerinden sızıp gelen her duygu hemen yüzümüzün detaylarına taşınır. Sonra ellerimiz... İncecik parmaklarla dünyanın yükünü kavrayan ellerimiz... Eşyayı bize yakınlaştırmaya ve yakıştırmaya ayarlı parmaklarımız…. İnce belli bir bardağı zarif parmak hareketleriyle kavrarken, hiç farkında olmadan hem estetik gerekleri hem de işlevsel zorunlulukları yerine getiririz.

Alabildiğine şeffaf ve belli belirsiz ama etkisi itibariyle somut ve aşikâr olan envai çeşit kokuyu ruhumuza taşıyan burnumuz…. Bizleri hayatın en temel özüyle, sesle yani sözle, anlamla tanıştıran kulaklarımız… Cenneti ellerimizin altında hissettiren dokunma duyumuz… Yediğimizin, içtiğimizin karşı konulmaz lezzetini hissettiren tat alma duyumuz…

Aslında insan ve yaratılmış olan her şey, kâinatın şiirine bir dize yazar. Bütün dizelerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan anlam, müthiş bir ahenkle bizleri kendisine katılmaya çağırır.

Şimdi, varlığın şiirine katılma zamanı…
Sayfa sayısı: 192 sayfa
Boyut: 13,5x19,5 cm
ISBN: 9799752633970
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 19.02.2024