%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Der Islam Als Alternative

Der Islam Als Alternative Murad Wilfried Hofmann Çağrı Yayınları 9783941775008 Yabancı Yayınlar Kitaplar

83.25

Üretici Liste Fiyatı: 111.00

  • %25

    İNDİRİM

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Türkçesi: Bir Alman Müslümanı olan Dr. Murad W. Hofmann ın yazdığı bu kitap, her biri tartışmalı bir konuyu ele alan on iki bölüm içinde İslam inançlarını ve medeniyetini işlemektedir.
Postendüstriyel ve postmodern Batı dünyası göz önünde bulundurularak kaleme alınan bu eserde; gelecek yüzyılda İslam ın en canlı din haline geleceği ve Batı daki Müslmanların tecrübe ve başarılarından elde edilecek büyük kazanımları, özellikle uyuşturucu alışkanlığının önlenmesi ve kişiler arası "soğukluğunun giderilmesi" konularında, İslam medeniyetinin bir şifa kaynağı olacağı hususlarını işleyerek Batı dünyasındaki müslümanların demokratik potansiyelini, bir alman diplomatın bakış acısından göz önüne çıkarmaktadır.
English:
Dr. German is a Muslim. Murad W. Hofmann has written of these books, each addressing a controversial topic in two parts on the Islamic faith and civilization operates.
Postendüstriyel and postmodern Western world, considering the items included in this work in the future century of Islam 's most vibrant religions will become and the West following Müslmanların experience and accomplishments will be achieved major gains, especially drugs, ways of prevention and interpersonal "coldness eliminate the" subjects of Islamic civilization and a process will be a source of healing aspects of the democratic potential of Islam in the Western world, from the viewpoint of a German diplomat has interests in mind.
Sayfa sayısı: 216
Boyut: 12,5x20 cm.
ISBN: 9783941775008
Son güncelleme: 27.07.2022