Benim Tatil Kitabım 10 Yaş Ve Üzeri

%30 İNDİRİM
22.40 TL
Liste fiyati 32.00TL
1 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Nazan Bülbül

Semerkand Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 144
Boyut: 21x29,5 cm.
ISBN: 9786054214419
Son güncelleme: 18.12.2018

Benim Tatil Kitabım 10 Yaş Ve Üzeri AÇIKLAMASI

Semerkand Çocuk Yayınları, yayın yelpazesine yeni bir kitap ekledi: 8 ve üzeri yaştaki çocuklar için hazırlanan Benim Tatil Kitabım adlı eser, 144 sayfadan oluşuyor. Eğlenceli, keyifli, bilgilendirici, zengin içerikli, rahat ve anlaşılır bir üslupla kaleme alınan kitapta, çocuklar, kitabın her sayfasında okumanın, eğlenerek yeni şeyler öğrenmenin tadına varacaklar. Okuldaki derslere parelel olarak hazırlanan etkinlikler bulmacalar, çocukların bilgi ve becerilerini artırmalarını sağlayacak nitelikte.


Ahlaki gelişimlerine yönelik dini içerikli öyküleri, çocukların severek okuyacakları bir üslupla ve birbirinden güzel etkinliklerle sunan eser, İncili Öyküler adlı bölümdeki hikayelerden incileri bulup çıkarmak, çocuklar için ömür boyu unutamayacakları birer serüven olacak.


Çocuklar, Masal Sandığı'ndaki karakter eğitimine yönelik dünya masallarını severek okuyacak, bulmaca ve bilmeceleri keyifle çözecek, resimli Nasrettin Hoca fıkralarının eşilik ettiği çizgi-hikayelerin renkli öykü ve resimlerine hayran kalacaklar.


Mavi Uçurtma Sokağı'nda geçen hikayeler, çocukların güzel davranışlar, görgü ve nezaket kurallarını kavramalarına katkıda bulunacak, Şenşen Hayvanlar Dünya'sında çocuklar, kayıp kelimeler trenindeki kelimeleri doğru yerlerine yerleştirerek birçok farklı hayvanla tanışacaklar.


Kitabı okuyan her çocuk, bir yazar olma unvanı kazanacak aynı zamanda. Nasıl mı? Cevap: Semerkand Çocuk'un hazırladıı resimlere kendi öykülerini yazarka.


Bu arada eğik el yazısı pratiği de kazandıracak olan Sizin Hikayeleriniz bölümünde, birbirinden güzel öykülerin çocukları beklemekte olduğunu da ekleyelim.


Benim Tatil Kitabım, çocukların vakitlerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmelerini sağlayacak bir tatil arkadaşı. Aynı zamanda zengin içeriği ve etkinlikleriyle yaz okulları için de ders kitabı olma niteliğine sahip.


Nazan Bülbül'ün hazırladığı kitap, çocukların tatillerine renk ve bereket katacaktır.
Benim Tatil Kitabım 10 Yaş Ve Üzeri hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER