Yetenek Dediğin Nedir ki?

%20 İNDİRİM
25.60 TL
Liste fiyati 32.00TL
2 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Geoff Colvin

Elma Yayınevi

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 320
ISBN: 9756093726
Son güncelleme: 13.07.2020

Yetenek Dediğin Nedir ki? AÇIKLAMASI

Ya yetenek, sıkı çalışma ve mükemmel performansla ilgili tüm bildikleriniz hakkında yanılıyorsanız?Mükemmel performans bazılarına önceden bahşedilen bir hediye değildir. Bedeli yüksektir ancak hepimiz için ulaşılabilirdir. Bir dizi bilimsel araştırmaya dayanan Yetenek Dediğin Nedir ki?, sıra dışı performansın sırlarını ve bu ilkeleri hayatımız ve işimizde nasıl uygulayacağımızı

açıklıyor. Kendilerine meydan okumaktan asla vazgeçmeyen ve bu kitaptaki fikirleri uygulayarak dünya çapında mükemmelliğe ulaşmış sıra dışı insanları anlatıyor.

***

Geoff Colvin, Mozart’tan Tiger Woods’a başarılı kişileri büyüleyici bir dille yazmış, büyük çabaların büyük başarılarla eşdeğer olduğunun altını çizmiştir. Yetenek Dediğin Nedir ki? yalnızca ilham verici değil, aynı zamanda aydınlatıcı.

Donald Trump

***

Doğduğunuz anda konuşmamış, iki yaşındayken sonat yazmamış ya da ilköğretim okulundayken dünyaya limonata satmamış olsanız bile büyük bir konuşmacı, usta bir besteci ya da Jack Welch olma potansiyeline sahipsiniz. Colvin’in söyledikleri spor, hukuk ve iş dünyasındaki deneyimlerimle birebir örtüşüyor.

Herb Kelleher

Southwest Hava Yolları Kurucu Başkanı
Yetenek Dediğin Nedir ki? hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER