Şefaat Ya Resulallah

%30 İNDİRİM
6.30 TL
Liste fiyati 9.00TL
1 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Siraceddin Önlüer

Semerkand Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 80
Boyut: 10,5 x 21 cm.
ISBN: 9786054491612
Son güncelleme: 18.12.2018

Şefaat Ya Resulallah AÇIKLAMASI

ŞEFAAT YA RESÛLALLAH (s.a.v)

Peygamber Efendimiz?in (s.a.v) şefaatinin hak olduğu ayet-i kerimeler ve hadis-i şeriflerle sabittir. Ayrıca diğer peygamberlerin, meleklerin, kitapların ve salih kulların da şefaat edeceğine dair sahih deliller vardır. Ancak bazı insanlar şefaati reddederek hak yolun dışına çıkmaktadır. Kitabımızın öncelikli yazılma sebebi şefaatin hak olduğunu herkese hatırlatmaktır. Bu amaçla yayınevimizin temel prensiplerine uygun olarak kimse hedef alınmadan, herhangi bir akım veya görüş zikredilmeden şefaatin delilleri ortaya konulmuştur. Sonra şefaatin hikmetleri açıklanmıştır. Daha sonra da kimlerin nerede, nasıl şefaat edeceği ve şefaate nail olmak için neler yapmak gerektiği üzerinde durulmuştur.

Kitap şefaatle ilgili zihni bulanmış kişilerin ayet-i kerimeler, hadis-i şerifler ve aklî delillerle şüphelerini giderecektir. Şefaate inananlaraysa şefaatin hikmetlerini açıklayacak ve şefaat edebilmek ve şefaate ulaşmak için hangi amelleri işlemek gerektiğini gösterecektir.

Siraceddin Önlüer?in yazdığı kitabımızın içerisinde geçen bütün ayet-i kerimelerin ve hadis-i şeriflerin tahriçleri yapılmıştır.
Şefaat Ya Resulallah hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER