%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Şefaat Ya Resulallah

Şefaat Ya Resulallah Semerkand Yayınları Siracaddin Önlüer

27.00

Üretici Liste Fiyatı: 36.00

  • %25

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    3 Gün içinde Kargo

  • Paylaş
ŞEFAAT YA RESÛLALLAH (s.a.v)

Peygamber Efendimiz?in (s.a.v) şefaatinin hak olduğu ayet-i kerimeler ve hadis-i şeriflerle sabittir. Ayrıca diğer peygamberlerin, meleklerin, kitapların ve salih kulların da şefaat edeceğine dair sahih deliller vardır. Ancak bazı insanlar şefaati reddederek hak yolun dışına çıkmaktadır. Kitabımızın öncelikli yazılma sebebi şefaatin hak olduğunu herkese hatırlatmaktır. Bu amaçla yayınevimizin temel prensiplerine uygun olarak kimse hedef alınmadan, herhangi bir akım veya görüş zikredilmeden şefaatin delilleri ortaya konulmuştur. Sonra şefaatin hikmetleri açıklanmıştır. Daha sonra da kimlerin nerede, nasıl şefaat edeceği ve şefaate nail olmak için neler yapmak gerektiği üzerinde durulmuştur.

Kitap şefaatle ilgili zihni bulanmış kişilerin ayet-i kerimeler, hadis-i şerifler ve aklî delillerle şüphelerini giderecektir. Şefaate inananlaraysa şefaatin hikmetlerini açıklayacak ve şefaat edebilmek ve şefaate ulaşmak için hangi amelleri işlemek gerektiğini gösterecektir.

Siraceddin Önlüer?in yazdığı kitabımızın içerisinde geçen bütün ayet-i kerimelerin ve hadis-i şeriflerin tahriçleri yapılmıştır.
Sayfa sayısı: 80
Boyut: 10,5 x 21 cm.
ISBN: 9786054491612
Son güncelleme: 21.12.2022