%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
600 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Siparişlerinizi Buradan Verebilirsiniz..

Perakendede Diriliği Kaybetmeden İrileşmek

17.50

Üretici Liste Fiyatı: 25.00

  • %30

    İNDİRİM

WhatsApp ile Sipariş
Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Bu eser, kurgusu ve iÇeriği ile sektöre ve genÇ kuşaklara yol gösterip ışık tutacak. Servet Topaloğlu'nu ve eserin hazırlanmasında emeği geÇen herkesi kutlarım. Diğer yandan Tansaş dönemindeki Çalışmalarımızla ilgili olarak Servet Topaloğlu'nun işaret ettiği bölümlerle ilgili tam mutabakatımı da belirtmek isterim.
Aclan Acar (Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı)

Çoklu perakendecilikte nasıl başarılı olunabileceğini örneklerle destekleyerek anlatılan Servet Topaloğlu, dört yıl görev yaptığı Tansaş'taki uygulamalarıyla, savunduğu fikirlerin doğruluğunu kanıtlıyor.
Hasan Yalınkaya(Goldaş Yönetim Kurulu Başkanı)
Organize perakendecilik ülkemizde 1980'lerden sonra gelişmeye başlamıştır. Bu konumu ile en genÇ fakat bir o kadar da tüketiciye en yakın, rakamsal olarak en büyük, değer yaratma aÇısından da en önemli sektörlerden birisi haline gelmiştir. Sektörümüz ile ilgili gerek akademik gerekse deneyime dayalı yazılı eser Çok Çok azdır. Servet bey'i bu bakir alanda sektörümüze kazandırdığı bu değerli eserden dolayı tebrik eder,bu tür eserlerin artarak sektörümüze yol göstermesini temenni ederim.
Mehmet T. Nane (Teknosa Genel Müdürü)
2004 yılında "Perakende Güneşi Ödülleri" kapsamında,"En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü'nü alan, yönettiği kuruluşlara katkıları ve başarılarıyla kendisinden söz ettiren Servet Topaloğlu'nu, deneyimlerini bu kitapta topladığı ve sektöre bu deneyimleri sunduğu iÇin bir kez daha kutluyorum.
Suat Soysal(Soysal Eğitim Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı)
Türkiye'de acaba başka hangi sektör bu kadar büyük olmasına rağmen fikri üretimden bu kadar uzaktır? Perakende sektörü bu tanımlamanın tam da göbeğinde durmaktadır. Bu sektör 130 milyar doları aşan yıllık cirosu, onbinlerce Çalışanı ve binlerce ciddi eğitim almış orta kademe yöneticisiyle, bir-iki iyi niyetli girişim dışında bilginin yeniden üretimi bağlamında bir Çölden farksızdır. Oysa herhangi bir sektörün gelişmesi iÇin dört ayağın dördünün de sağlam olması gerekir. Devlet (düzenleyici olarak), özel sektör (yatırım ve yönetim olarak), sivil toplum kuruluşları (toplumsal baskı oluşturmak adına) ve üniversite (fikir yeniden üretim iÇin). Bu ÇerÇevede Servet Topaloğlu'nun kitabı Çölün ortasına düşmüş bir vaha gibi. Öyle bir vahaki Çevresinde oluşacak halkalarla genişleyecek ve sektöre ışık tutacak. Ellerinize ve aklınıza sağlık Servet Bey
Ali Saydam (Bersay İletişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı)
Perakende sektöründe, özellikle son 10 yılda hızlı bir büyüme ve değişim yaşandı. Fakat, bugüne kadar sektördeki büyümeyi sadece rakamlarla ölÇebildik. Şirketlerin, rekabet, ortamında öne Çıkmak iÇin ne gibi stratejiler hazırladığını, iş planlarının ne olduğunu, üst yönetimle hissedarlar arasında ne tür "mütabakat"lar olduğunu öğrenemedik. Bu kitap bir ilk oldu. Bu değişimin iÇeriğini birinci elden öğrenmek heyecan verici. Böylece, şirket "case"lerini okumak iÇin sadece yabancı şirketlerin CEO'larının kitaplarına bakmayacağız. Kitabı ilk okuyanlardan biri olarak şunu söyleyebilirim: Bu kitap, sadece perakendecileri değil, bir şirketin yeniden dirilişini merak eden bütün yöneticilerin ilgisini Çekecek.
Talat Yeşiloğlu (Ekonomist Derneği Genel Yayın Yönetmeni)
Sayfa sayısı: 230 Sayfa
Boyut: 13,5 x 21 cm
ISBN: 9789756218990
Kağıt kalitesi: Kitap Kağıdı
Son güncelleme: 30.07.2020