%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
400 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
400 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik

213.75

Üretici Liste Fiyatı: 285.00

  • %25

    İNDİRİM

  • Hızlı Kargo

    1 Gün içinde Kargo

  • Paylaş
Canınız ne zaman çizmek, boyamak, kesmek, yapıştırmak, el işi yapmak, kısacası eğlenmek ya da bunları birine yaptırmak isterse bu kitap tam size göre!
Okul öncesi öğretmeni için muhteşem bir yardımcı,
Resim öğretmeni için harika bir kaynak,
Çocuklar için eğitici bir oyuncak,
Eğlenmek isteyenler için süper bir fırsat…
Kısacası kitapta mutlaka size göre bir şey var.

“Çocuğun algı beceri ve düşünce gücünün bir göstergesi olarak ortaya çıkan resim ve el işi etkinlikleri aynı zamanda çocuğun duygusal ve sosyal eğitiminin belirleyici bir unsuru olarak görülür. Çocuklarda görsel algı, muhakeme, bağımsız düşünebilme ve özgüven gelişimi uygun sanatsal etkinliklerle desteklenirse gelişebilir.

İşte bu noktada 365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik kitabı çocuğun sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimine topyekün katkı sağlayabilecek bir eser olarak önümüzde duruyor. Kitapta kesme, yapıştırma, çizme, boyama gibi etkinliklerle küçük kas gelişimi, çok değişik materyallerin bir araya getirilmesiyle yapılan el işi etkinlikleriyle hayal gücü ve düşünme becerisi, son derece özenle seçilmiş renk şekil ve resimlerle görsel algı, dikkat ve görsel devamlılık yeteneklerinin gelişmesi hedeflenmiş. Ayrıca kitabın anlaşılır dili, basit yönergeleri ve görsel tasarımı çocukların severek ve eğlenerek bu kitabı takip etmelerini sağlıyor.”
Sayfa sayısı: 128 sayfa
Boyut: 22,5x27 cm
ISBN: 9789752637931
Kağıt kalitesi: Kuşe Kağıt
Son güncelleme: 19.01.2023