Üzüm/İyileştirir, Güzelleştirir

%37 İNDİRİM
6.30 TL
Liste fiyati 10.00TL
1 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Aysun Çetin

Hayy Kitap

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 192
Boyut: 11,5x19,5 cm.
ISBN: 9786054325245
Son güncelleme: 24.05.2018

Üzüm/İyileştirir, Güzelleştirir AÇIKLAMASI

Hayykitap Tabiattan Gelen Şifa serisinin ikinci kitabını yayımladı. Kitapta bilimsel araştırmalar ışığında üzümün gücü anlatılıyor. Alanında bir ilk olma özelliğini taşıyan kitapta üzümün hastalıklardan korunma ve tedavideki etkisi, üzümle hazırlanan doğal güzellik reçeteleri ve üzümlü tarifler herkesin anlayabileceği bir dille aktarılıyor.

Üzümün Anadoludan dünyaya yayılan bir şifa kaynağı olduğunu bilir misiniz? Güçlüdür üzüm, çağlar boyunca bereket sembolü olarak kabul edilmiştir. Binlerce çeşit, tat ve renkte karşımıza çıkar. Her gün pekmezini, kurusunu, meyvesini yesek de, suyunu, sirkesini içsek de tam olarak bilmeyiz aslında üzümdeki gücü!

Kuran-ı Kerimde üzümden bahsedilmesinin elbette bir anlamı, insanlık için bir önemi olmalıydı. Bu anlamı yıllar sonra bilim adamları keşfetti. En yeni bilimsel araştırmalar üzümün kansere karşı koruyucu, anti-aging ve antioksidan olduğunu tescilliyor. Üzüm, gözlere iyi geliyor, vücuttaki serbest radikalleri etkisiz hale getiriyor, sinir sistemini koruyor. Cildi gençleştirip güzelleştiriyor, saçları güçlendiriyor. Dahası var! Üzüm aynı zamanda kalbinizin dostu, damar sertliğinin panzehiri, bebeklerin beslenmesinde anne sütü kadar değerli bir bitkisel süt

Yrd. Doç. Dr. Aysun Çetin, Hayykitaptan yayımlanan kitabında üzümün kabuğundan çekirdeğine, suyundan yaprağına her parçasının mucize etkilerini bilimsel araştırmalar ışığında anlatıyor. Üzümün insanlara tek başına bir eczane gibi nasıl şifa verdiğini açıklıyor, hangi hastalıkta nasıl kullanılacağının ipuçlarını paylaşıyor bizlerle. Bu şifalı yolculukta son yıllarda dünyada yapılmış yüzlerce araştırmaya başvurup, hastalıkları üzümle tedavi usullerini öğreniyoruz, evde uygulayabileceğimiz güzellik reçeteleri ile karşılaşıyoruz.


Kitabın Bölümleri:
Anadoludan Dünyaya Yayılan Şifa Kaynağı
Üzümün Gücü
Antioksidan Deposu Üzüm Serbest Radikallere Karşı
Anti-Aging Mucizesi Üzüm
Üzümün Sırrı Çekirdeğinde
Üzümden Çöp Çıkmıyor, Kabuğu ve Yaprağındaki Şifa Ne?
Üzüm Suyu İle Gelen Sağlık
Kalbinizin Dostu, Damar Sertliğinin Panzehiri
Kanserden Korunmak ve Kurtulmak İçin Doğal Çözüm
Şeker Hastalarına Şeker Gibi İlaç
Sinir Sisteminin Muhafızı
Gözlerinize Gözünüz Gibi Bakıyor
Daha Sağlıklı Ve Beyaz Dişler
Sirke Tek Başına Doğal
Üzümlü Tarifler
Üzüm/İyileştirir, Güzelleştirir hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER