%100 Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
İade Garantisi
%100 Orjinal Ürünler
300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
Kapıda Ödeme
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana

7.92

Üretici Liste Fiyatı: 9.90

  • %20

    İNDİRİM

Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.
  • Paylaş
Bu kitabı okuduğunuzda, yalnızca unutulmaz bir hayat dersine, akıllara durgunluk veren delice bir sıkıntının nasıl ferahlamaya ve kazanca dönüştüğüne değil; ciddi bir yazma çabasına, güçlü bir kalemin ipuçlarına da tanık olacaksınız.

İclal Aydın
Gazeteci-Yazar, Oyuncu

TANITIM METNİ:

Henüz bir bebekken SHÇEK Yuvası’na bırakıldığında hastalığı bilinmiyordu. Celebral Palsy hastası olduğu, yeni ailesi onu evlat edindikten sonra ortaya çıktı. Çevrelerindeki insanların “Bu çocuğu geri verin” diyerek yaptıkları baskıya rağmen anne babası onu bırakmadı. Doktorlara göre düzelmesi pek mümkün olmayan, % 90’ın üzerinde engelli “Gözde Bebek” şu anda % 90’ın üzerinde sağlıklı olan “Genç Kız Gözde”dir.

Bu kitap, engelli bir genç kızın yıllarca ailesiyle birlikte verdiği yaşam mücadelesi sonucunda “bedensel” ve “toplumsal” engelleri aşmadaki başarısının hikâyesidir. Gözde, şimdi hem üniversite öğrencisi hem de çalışıyor.

Gözde, kendisini destekleyen pek çok kişiden de bahsediyor. İşte, bunlardan biri olan yazar İpek Ongun’un Gözde için yazdıkları: “Sana ve ailene saygı duydum, Gözdeciğim. Sizler ‘insanlık’ ve ‘azmin’ somut örneklerisiniz. Ne mutlu sana ve ailene... Yaşama dört elle sarılarak öyle çok kişiye örnek oluyorsunuzdur ki... Senin hayatta başarılı olacağına ve pek çok kişiye ışık tutacağına yürekten inanıyorum”.
Sayfa sayısı: 208
ISBN:
Son güncelleme: 13.07.2020