Barış ile Güneş Anasınıfı Eğitim Seti

Bedava Kargo
%10 İNDİRİM
180.00 TL
Liste fiyati 200.00TL
2 Gün içinde Kargo

Listelerine Ekle

Eğitim Setleri

Kişisel Yayınları

Puan Ver:
Sayfa sayısı: 448
Boyut: 20 x 28
ISBN: 9786053914549
Kağıt kalitesi: 1.Hamur Kağıt
Son güncelleme: 13.08.2020

Barış ile Güneş Anasınıfı Eğitim Seti AÇIKLAMASI

***Toplu Alımlarda İndirim Yapılmaktadır.

Barış ile Güneş Gendaş Yayınları Anasınıfı Eğitim Seti 5 - 6 Yaş 8 Kitap toplam 448 Sayfa

Barış ile Güneş Eğitim Seti, yeni okul öncesi eğitim programının ışığında çocukların zengin öğrenme deneyimleri yaşayarak; sağlıklı büyümeleri, tüm gelişim alanlarında en üst düzeye ulaşmaları, öz bakım becerileri kazanmaları ve temel eğitime hazır duruma gelmeleri amacıyla hazırlanmıştır.

Barış ile Güneş Eğitim Setimiz’de “Belirli Gün ve Haftalar”, “Değerler Eğitimi”, “Görgü Kuralları” etkinlikleri ile “Güvenli Yaşam Kuralları”, “Türkiye’nin Bölgeleri”, “Dünyayı Gezelim”, “Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar”, “Çocuk Hastalıkları”, “Nasıl Yapılır?”, “Fen ve Doğa Etkinlikleri”, “Deney Yapalım” sayfaları yer almaktadır. Çocukların sıklıkla bulunduğu yerlerde yaşayabileceği tehlikeler ve bu tehlikelerden nasıl korunabileceklerini anlatan “Güvenli Yaşam Kuralları” verilmiştir. “Türkiye’nin Bölgeleri” ve bu bölgelerin bazı özellikleri her kitapta eğlenceli etkinliklerle çocuklara tanıtılmıştır. “Dünyayı Gezelim” sayfalarında, Dünya’nın belli başlı ülkeleri ve şehirleriyle ilgili etkinlikler verilmiştir. “Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar” ve “Çocuk Hastalıkları”ndan bazılarını tanıtan etkinlik sayfaları hazırlanmıştır. “Nasıl Yapılır?” sayfalarında bazı ürünlerin üretimi ve imalatı ile ilgili bilgiler verilmiştir. “Fen ve Doğa Etkinlikleri” ve “Deney Yapalım” sayfalarıyla günlük hayatta sık rastlanılan fen ve doğa olayları ile ilgili eğlenceli etkinlik sayfaları hazırlanmıştır.

Yön, konum, matematik sembollerini tanıma, örüntüleme, sınıflama, gruplama, kıyaslama, gözlemleme, sıralama, ölçme, sudoku gibi çocukların matematiği anlamalarına yardımcı olacak ve matematik kavramlarını pekiştirecek “Matematik Oyunu“ çalışmaları verilmiştir. Bu sayede matematik eğitimi çok daha basit, somut ve eğlenceli olacaktır. Nesneler arasında ilişki kurmalarına “Dikkat Oyunu” ve kavram çalışmaları katkı sağlayacaktır.

Okulda yapılan etkinlikleri destekleyici Aile Katılımı Etkinlikleri her kitabın sonunda verilmiştir. Bu etkinlikler ile aileler de hem çocuklarının gelişimine katkı sağlayacak hem de çocuklarıyla kaliteli zaman geçireceklerdir.

Ürünün Tanıtım Videosunu Aşağıdaki Linkten izleyebilirsiniz:
https://www.facebook.com/gendasyayincilik/videos/151797762319850/
Barış ile Güneş Anasınıfı Eğitim Seti hakkında hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan sen ol.
İsimsiz (Kendi isminizle yorum yapmak için sisteme giriş yapınız

İLGİLİ ÜRÜNLER