Kategoriler

Anket

Kitap okumak insana ne kazandırmaktadır?
Toplam oy: 1332 Sonuçlar

En Çok Gezilenler

» Dini Kitaplar » Risaleler »

Tavsiye Et Yazdır

Puan Ver ;

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5


Paylaş
Tweetle
Hemen Kargo

Namaz Kılmayanların İki Cihanda Başlarına Gelecek Belalar

Ahmet Mahmut Ünlü Arifan Yayınları
 • Piyasa Fiyatı :
  KDV Dahil %30 İndirimli Fiyatı :
 • 11.00 TL
  7.70 TL
Kağıt kalitesi: kitap kağıdı
ISBN: 9786054215560
Boyut: 13,5 X 19,5 cm
Sayfa sayısı: 142 sayfa

Ürün Açıklaması;

Ey Müslümanlar! Her yıl başına bunca sıkıntılar geliyor. İbretlik hadiseler önüne seriliyor. Oysa sen gaflet içerisinde eğlenicisin. Namazı terk ederek Rabbinin taatını terk edicisin. Nihayet İslam bir yolda, sen ise başka bir yolda gidicisin.

Dinin direği, İslam'ın esası, kurtuluşun sırrı, felahın aslı ve Allah'ın Müslümanlara ahdi olan namazı ne zamana kadar daha zayi edeceksin. Ona önem vermeyeceksin, yahut vaktinden çıkaracaksın. Bu senin dini hafife alman değil de nedir?! Yoksa sen namazın farz oluşundan, onu kılmayan bir yana kazaya bırakanın dahi ne azaplara çarpılacağından şüphe içerisinde misin?

Ey Müslüman! İslam bağının düğümü olan namazı zayi eden kişinin azap çekmeyeceğini sanıyorsan, işte bu risalede namazın dindeki önemine dair zikredilen ayet-i kerime ve hadis-i şerifleri iyi oku ki, namazı terk eden kişiden Allah ve Rasulü'nün güvencesinin kalktığını, yaşasa da ölse de o kişinin ne alçak bir durumda kaldığını, ölürken neler çekeceğini, sonra kabir azabını ve ahiretteki sığınağının cehennem olacağını iyice anlayasın.

Artık sen namazları terk etmekten sakın! Eğer bunu yaparsan helak olanlarla birlikte dünya ve ahiretini kaybettin demektir.

Bu risaleyi okuyan her Müslümanın bunu iyice anlaması ve Allah ve ahiret gününe inanıyorsa bunu Müslümanlar arasında yayması icab eder. Herkes yaptığının karşılığını hak eder.
 • Cihan Yıldırım   -  15 Haziran 2011

  Cübbeli Ahmet Hocamızın en güzel kitaplarından biri daha... Namaz kılmayanların başlarına gelecek belalar çok iyi anlatıldığından eminim. Herkes alıp okusun.

4 ay 4 x 1.93 TL Toplam: 7.70 TL
Tek Çekim 1 x 7.70 TL Toplam: 7.70 TL

Üye Girişi

Duyurular

50TL ve Üzerine Kargo Bedava